NOTOWANIA Mobilne

Notowania Mobilne to najbardziej zaawansowana na polskim rynku aplikacja umożliwiająca odbiór i śledzenie notowań giełdowych w czasie rzeczywistym, na smartfonach firmy Apple oraz działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Nasz program to nie tylko notowania i wykresy na ekranie smartfona ale również ich przetwarzanie w chmurze, dzięki czemu użytkownik może otrzymywać powiadomienia o zdefiniowanych alertach nawet gdy program jest wyłączony.

POBIERZ, ZAINSTALUJ, TESTUJ

Pobierz z app store Pobierz z sklep play
Notowania 5 Max

Jak testować?

Po pobraniu i zainstalowaniu, program jest gotowy do pracy w trybie testowym, w którym będziesz miał dostęp do notowań wybranych instrumentów przez okres jednego miesiąca.

Po tym czasie, przestaniesz mieć możliwość łączenia się z naszym serwerem notowań. Osoby, które będą chciały, aby między okresem testowym, a okresem płatnym nie było ani jednego dnia przerwy, powinny opłacić abonament możliwie szybko. Numery kont zostaną podane po złożeniu zamówienia.

Testowy dostęp do notowań można uzyskać tylko raz w ciągu 6 miesięcy, lub w przypadku wydania nowego programu.

Dokumentacja

Szczegółowa dokumentacja programu dostępna jest w jego menu głównym oraz poniżej.

Nasz serwis

Gpw Ikona

Tabela notowań

Rozbudowana tabela między innymi z możliwością podglądu ofert i wyświetlania miniaturowych wykresów.

Elastyczność Ikona

Wykresy

Dowolna liczba niezależnych, pełnoekranowych wykresów. Interwały od tików do dziennych. Wiele wskaźników analizy technicznej.

Zaawansowane Wykresy Ikona

Informacje

Pełne informacje rynkowe: oferty, możliwość przeglądania listy transakcji od początku sesji, szczegóły notowań i rozbudowana statystyka sesji.

Pełny arkusz zleceń Ikona

Alerty w chmurze

Możliwość definiowania warunków zależnych od cen, wartości ofert kupna/sprzedaży i obrotów. Powiadomienia push i email.