NOTOWANIA 5

Notowania 5 to uproszczona wersja programu Notowania 5 MAX . Umożliwia podgląd danych w elastycznych, dowolnie konfigurowalnych tabelach oraz na wykresach. W zależności od typu wykupionego abonamentu możliwy jest podgląd linii ofert oraz pełnego arkusza zleceń. Notowania 5 ofertują również komplet interfejsów w zakresie współpracy z programami zewnętrznymi, takimi jak Excel czy Amibroker. Program dostępny jest za darmo dla każdego abonenta subskrybującego u nas dostęp do notowań.

POBIERZ, ZAINSTALUJ, TESTUJ

Notowania 5

Zapoznaj się z minimalnymi wymaganiami uruchomieniowymi Notowań 5 MAX.

Szczegółowy opis możliwości programu, znajdziesz w sekcji poniżej oraz w pliku pomocy (polecenie „Pomoc” menu głównego programu).

Jak testować?

Po pobraniu i zainstalowaniu, program jest gotowy do pracy w trybie testowym, w którym będziesz miał dostęp do notowań wybranych instrumentów przez okres jednego miesiąca.

Po tym czasie, przestaniesz mieć możliwość łączenia się z naszym serwerem notowań. Osoby, które będą chciały, aby między okresem testowym, a okresem płatnym nie było ani jednego dnia przerwy, powinny opłacić abonament możliwie szybko. Numery kont zostaną podane po złożeniu zamówienia.

Testowy dostęp do notowań można uzyskać tylko raz w ciągu 6 miesięcy, lub w przypadku wydania nowego programu.

Centrum pomocy

Ta sekcja zawiera linki do systemu pomocy dostępnego również po wciśnięciu klawisza F1 w programie. Korzystając z centrum pomocy, opuszczasz stronę. Prezentowane treści dotyczą wersji aplikacji Notowania 5 wyłącznie w zakresie udostępnianych przez nią funkcji. Pozostałe informacje stanowią dokumentację wersji MAX programu.

Zobacz nasze filmy instruktarzowe:

Przenoszenie pulpitu Ikona odtwarzania

Przenoszenie pulpitu z wersji 4 do wersji 5

Konfigurowanie tabel Ikona odtwarzania

Konfigurowanie tabel

Używanie szablonów okien Ikona odtwarzania

Używanie szablonów okien

Zmienianie zawartości okien Ikona odtwarzania

Zmienianie zawartości wielu okien jednym kliknięciem