NOTOWANIA 5 MAX

Zaawansowana wersja programu Notowania. Oprócz wszystkich funkcji wersji podstawowej, oferuje całe spektrum narzędzi z zakresu analizy technicznej: możliwość nanoszenia na wykresy formacji, wskaźników, wyświetlania wykresów o dowolnych interwałach i dla dłuższych niż jedna sesja okresów. W programie dostępne są także zaawansowane alerty bazujące na poziomach wskaźników analizy technicznej.

POBIERZ, ZAINSTALUJ, TESTUJ

Notowania 5 Max

Zapoznaj się z minimalnymi wymaganiami uruchomieniowymi Notowań 5 MAX.

Szczegółowy opis możliwości programu, znajdziesz w sekcji poniżej oraz w pliku pomocy (polecenie „Pomoc” menu głównego programu).

Jak testować?

Po pobraniu i zainstalowaniu, program jest gotowy do pracy w trybie testowym, w którym będziesz miał dostęp do notowań wybranych instrumentów przez okres jednego miesiąca.

Po tym czasie, przestaniesz mieć możliwość łączenia się z naszym serwerem notowań. Osoby, które będą chciały, aby między okresem testowym, a okresem płatnym nie było ani jednego dnia przerwy, powinny opłacić abonament możliwie szybko. Numery kont zostaną podane po złożeniu zamówienia.

Testowy dostęp do notowań można uzyskać tylko raz w ciągu 6 miesięcy, lub w przypadku wydania nowego programu.

Centrum pomocy

Ta sekcja zawiera linki do systemu pomocy dostępnego również po wciśnięciu klawisza F1 w programie. Korzystając z centrum pomocy, opuszczasz stronę.

Zobacz nasze filmy instruktarzowe:

Przenoszenie pulpitu Ikona odtwarzania

Przenoszenie pulpitu z wersji 4 do wersji 5

Konfigurowanie tabel Ikona odtwarzania

Konfigurowanie tabel

Używanie szablonów okien Ikona odtwarzania

Używanie szablonów okien

Zmienianie zawartości okien Ikona odtwarzania

Zmienianie zawartości wielu okien jednym kliknięciem