Kariera

Poznaj nas!

BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ W STATICE

Miej wpływ na to co robisz

W zakresie wpływu na powstające w firmie produkty, zapewniamy dużą wolność, połączoną z równie dużą odpowiedzialnością. Każda osoba zaangażowana w ich powstawanie, ma swój udział nie tylko w ich wykonaniu ale również w opracowywaniu koncepcji działania i realizacji tych produktów.

Staramy się nie pracować pod presją czasu, wszędzie gdzie tylko to możliwe zastępując ją presją jakości. Wydanie nowego produktu świętujemy, biorąc udział we wspólnych wyjściach i wyjazdach. Bierzemy też udział w ciekawych wydarzeniach nie do końca związanych z naszą działalnością.

Zostań jednym z nas

Każdy z naszych pracowników ma do dyspozycji jedno lub dwuosobowy, obszerny, klimatyzowany pokój, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt i najnowsze narzędzia. U nas każdy pracownik decyduje sam na jakim sprzęcie chce pracować i z jakich korzystać narzędzi.

Do dyspozycji pracowników jest obszerna kuchnia zaopatrzona w bezpłatne napoje, chillout room z Play Station 3 i wygodnymi, rozkładanymi fotelami oraz sala konferencyjno-jadalna. Dbamy, aby każdy czuł się u nas swobodnie i komfortowo.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu

Dom

Pracujemy zdalnie, hybrydowo i stacjonarnie

Koleżeńska atmosfera

Koleżeńska atmosfera i relacje z przełożonymi

Miasto

Siedziba naszej firmy mieści się w doskonałym do życia mieście – Krakowie

Zarobki

Proponujemy atrakcyjne zarobki

Pracownicy

Wiemy, że nasi pracownicy są naszym najcenniejszym kapitałem

Start'up

Pracujemy na zasadach podobnych do startup’ów

Zgłoszenia należy przesyłać na adres kariera@statica.pl