Tworzymy, testujemy, ulepszamy,
powtarzamy, czasem wyrzucamy...

W Statice tworzymy przyszłość rozwiązań napędzających rynki kapitałowe. Nie tylko realizujemy zlecenia wielkich banków ale, przede wszystkim, opracowujemy kompletnie nowe, innowacyjne produkty, których koncepcja powstaje w naszej firmie od zera.

Zobacz co tworzymy dzisiaj abyś mógł tego używać jutro.

Program Notowania 5

notowania 3w

Na skrzyżowaniu dróg. Jeszcze serwis www czy już aplikacja? Próbujemy spojrzeć na nowo na potrzeby dzisiejszych inwestorów. Składamy z klocków, z lekką domieszką własnego kodu. Całość ostatecznie zanurzymy głęboko w Chmurze. Bawimy się technologią i samą koncepcją. Jeśli jesteś ciekawy jak to się skończy, możesz już dzisiaj się zalogować i śledzić nasze postępy.

Program Notowania 5

AlgoSquared

Całkowicie nowe podejście do inwestowania. Twórz własne zlecenia specjalne. Uruchamiaj algorytmy o nieograniczonych możliwościach. Cel: rozwiązanie dla "ludu". Zero programowania. Zero nauki. Dziesięć razy więcej transakcji. Za kotarą: technologiczny high-end i mnóstwo wyzwań dla nas. Chcesz przetestować jako pierwszy?

Program Notowania 5

Alerty w Chmurze

Inwestor definiuje warunki i zamyka aplikację. Cała reszta "dzieje się" w Chmurze Statica. Na końcu jest push. Pomiędzy: linuksy, dockery, bazy danych, integracje, API first, itd... W służbie użytkownika oczywiście :) Gotowe do użycia. Na smartfonach, w aplikacjach, w przeglądarkach. Gdziekolwiek.